Chciałbym przedstawić Wam nową odsłonę znanej niektórym z Was gry – aplikacji mobilnej pod tytułem Wypasione Malowanki (ang. Splash of Fun Coloring Game). To bardzo ciekawa apka na telefon czy tablet stworzona z myślą o dzieciach, ale nie do końca ponieważ nawet dorosłym może sprawić dużo frajdy dzięki takim narzędziom jak wirtualne kredki czy mazaki, które mogą spowodować, że nawet dorośli mogą poczuć się jak dzieci.
Ostatnio gra została wzbogacona o tzw. znaczki dzięki, którym stała się jeszcze ciekawsza, zabawniejsza i wciągająca. I tak do kolorowanki skierowanej do dziewczynek np. z księżniczką można wstawić serduszka, bańki mydlane, torebki, owoce i inne bardziej różowe gadżety;), zaś do kolorowanki chłopięcej z samochodem czy traktorem możemy dorzucić np. klucz, młotek czy śrubokręt. Dzięki tym małym znaczkom, które możemy pomniejszać, powiększać, odbijać czy obracać gra Wypasione Malowanki jest jeszcze bardziej „wypasiona”;). Dodatkowo ilość kolorowanek, która się systematycznie zwiększa bardzo pozytywnie wpływa na użytkowników grających już od dawna w gierkę.
Podsumowując Wypasione Malowanki to pozycja bardzo konkurencyjna w stosunku do innych gier tego typu a dzięki swej innowacyjności, przyjaznemu i intuicyjnemu menu oraz wielu kolorowankom i dodatkom gra staje się coraz bardziej popularna.
Grę można pobrać na swój telefon lub tablet z Androidem stąd: Wypasione Malowanki