Lubicie lalki Monster High? Są z nami już dość długo i jestem ciekaw, czy znacie je wszystkie. Zapraszam Was do śledzenia mojego bloga, bo od czasu do czasu będę opisywał dla Was jedną postać z Monster High. Możecie dowiedzieć się wiele o swoich ulubionych postaciach.

Na początek Frankie Stein – wszyscy miłośnicy potworów na pewno znają potwora stworzonego przez doktora Frankensteina. Frankie to właśnie jego córka tego monstrum. Gdy ją poznajemy ma zaledwie 15 dni, ale odkąd została stworzona wygląda już jak nastolatka. Mimo wyglądu jest bardzo przyjazna i stara się myśleć pozytywnie. Jest troszkę naiwna, ale nie ma się co dziwić w końcu ma tylko 15 dni. Frankie jest pozszywana i ma kilka widocznych śrub, wszystko po to, aby się nie rozleciała. Jej skóra jest zielonkawa, ponieważ Frankie nie ma krwi. Możemy się domyślać, że jest też dość zimna w dotyku. Ma jednak sporo przyjaciół, najlepszymi kumpelkami są Clawdeen Wolf i Draculaura. Ma też swoje zwierzątko, pieska, który wabi się Watzit. Mały Pasik wygląda jak pluszak, ponieważ wyraźnie widać jego szwy.

Frankie ma biało czarne włosy i trzeba przyznać, że jest bardzo ładna. Nikt nie skupia się na jej przeszyciach i śrubach. Traktuje się ją jak fajną nastolatkę. Podczas śledzenia kolejnych odcinków z udziałem Frankie Stein możemy obserwować jak dziewczyna odkrywa otaczający ją świat. Jest bardzo młoda, więc poznaje wszystko jak niemowlak. Kiedy natrafi na nową rzecz, której nigdy wcześniej nie widziała, jest bardzo podekscytowana. Potrafi cieszyć się z każdej błahostki jak dziecko.

Ja osobiście bardzo lubię tę postać. Jest pełna energii i niepoprawnego optymizmu. Frankie da się lubić! A Wy jaką postać najbardziej lubicie?